+90 533 883 36 29
Kuzey Kıbrıs
info@araltransfer.com

Test Blog

Test Blog

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan sosyal medya hesabından CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun ses kaydını yayınladı. Özcan’ın yayınladığı videoda Kılıçdaroğlu, “Partiden atın gitsin bu adamın ne işi var. Arkasında kimlerin olduğunu gayet iyi biliyorum” ifadelerini kullanıyor.

CHP’deki ‘değişim’ taleplerinin ardından Ankara’ya yürüyen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, sosyal medya hesabından tartışma yaratacak bir ses kaydı yayınladı.

“YETER ARTIK DÜŞÜN CHP’NİN YAKASINDAN”

Özcan paylaşımında, “Sayın Kılıçdaroğlu, dün partili gençler ile yaptığınız toplantıda benimle ilgili olarak’ “Arkasında hangi güçlerin olduğunu biliyoruz” ifadesini kullanmışsınız. Arkamda herhangi bir “Gizli Güç” yok. Halkın gücü var. Ayrıca ben kimsenin maşası olmam. Amacım da gizli değil, “Değişimin Gn. Başkan’dan başlaması…”

araltransfer.com - Kuzey Kıbrıs Transfer Hizmetleri clsizolasyon.com - İzmir İzolasyon ve Yalıtım Hizmetleri kktc.pro - Kuzey Kıbrıs Web Tasarım Hizmetleri Uğur Diş Concept - İzmir Mimarlık Ofisi Motosiklet Kıbrıs - Kuzey Kıbrıs Motosiklet İkinci el alış ve satış Göktuğ Gülsever Mimarlık - İzmir Mimarlık Ofisi Çözüm Reklam Fuar Hizmetleri Robson Pharma Aymore Bitkisel Adana Orman Ürünleri İzgi Kurukahve Dünyası İzgi Baharat Dünyası Shero Cosmetic - Kozmetik Ürünleri Güvenyol Sürücü Kursu Gold İlaç A.ş.